Serwis i naprawa komputerów oraz laptopów
KOMPUTERY dla GRACZY i do biura
Monitoring wizyjny, zabezpieczenia inteligentny Dom, Firma

Nasz Serwis

INSTALACJA SYSTEMÓW WINDOWS I OPROGRAMOWANIA Z ZACHOWANIEM DANYCH

Instalujemy systemy operacyjne, sterowniki, niezbędne oprogramowanie narzędziowe i biurowe. Pomagamy we wdrażaniu specjalistycznych systemów tworzonych na zamówienie. Świadczymy usługi związane z odzyskiwaniem haseł, odwirusowywaniem i poprawianiem wydajności systemów WINDOWS.

ZAPLECZE TECHNICZNE I SPRZĘTOWE

Zajmujemy się sprzedażą i wymianą podzespołów komputerowych jak i gotowych zestawów PC o wybranej konfiguracji. Sprowadzamy części komputerowe bezpośrednio z hurtowni co znacznie obniża koszty i ułatwia zaplanowanie wydatków w dłuższym okresie czasu.

REGULARNE TWORZENIE KOPII ZAPASOWYCH DANYCH.

Używając nowoczesnych programów analizujemy zmiany w ustawieniach systemu oraz sukcesywnie tworzymy kopie zapasowe danych na zewnętrznych nośnikach zapewniając bezpieczeństwo i poufność przechowywanych danych oraz haseł.

NAPRAWA KOMPUTERÓW, LAPTOPÓW I ELEKTRONIKI IT

Zajmujemy się ekspertyzą i naprawą usterek w laptopach, tabletach i smartfonach wszystkich popularnych marek. Naprawiamy płyty główne (wymiana układów SMD/BGA), matryce, obudowy, gniazda zasilania, taśmy, inwertery, zasilacze itd. Diagnozujemy także uszkodzone podzespoły (procesory, pamięci, dyski twarde, napędy CD/DVD).

POPRAWIANIE WYDAJNOŚCI I NIEZAWODNOŚCI DZIAŁANIA SYSTEMU INFORMATYCZNEGO.

Konfigurujemy komputery dla uzyskania maksymalnej wydajności opartej na danej platformie sprzętowej. Zabezpieczamy komputery przed ewentualnym uszkodzeniami oprogramowania wynikającymi z nieprawidłowego użytkowania.

DORADZTWO W ZAKRESIE ROZWIĄZAŃ INFORMATYCZNYCH, A TAKŻE ZAKUPU SPRZĘTU I PROGRAMÓW.

Świadczymy usługi napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Pomagamy w zakresie doboru i konfiguracji podzespołów, instalacji i konfiguracji specjalistycznego oprogramowania.

PROFESJONALNE CZYSZCZENIE LAPTOPÓW I KOMPUTERÓW PC

Nasza firma oferuje kompleksowe czyszczenie laptopów, a także komputerów stacjonarnych. Używamy sprzętu i środków czyszczących przeznaczonych wyłącznie do układów elektronicznych i matryc. Każdy zakurzony, bądź zalany sprzęt dokładnie czyścimy wewnątrz, wymieniamy pastę termoprzewodzącą oraz wyciszamy układ chłodzący, następnie poddajemy testom obciążeniowym.

NADZÓR NAD STAŁĄ I BEZAWARYJNĄ PRACĄ SYSTEMU INFORMATYCZNEGO W FIRMIE.

Specjalizujemy się w stałej kontroli nad prawidłowym działaniem sprzętu komputerowego i oprogramowania w firmie.